Milton Berle

“Şans kapıyı çalmıyorsa, belki de bir kapı yoktur. Bir kapı inşa edin.”

Diyelim ki uzun süredir işsizdiniz. Kötümser düşüncelerden kendinizi kurtaramıyor, asosyal şekilde, kendinizi evden dışarı atmıyor, üretmiyordunuz. Değişmeye, bu gidişe bir son vermeye, yeniden üretime geçmeye karar verdiniz. Aklınıza yeni bir iş kurmak ve hayata tekrar sarılmak geldi. Yapabileceğinize inandınız ve bu düşüncenizi, çevrenizdeki kişilerle paylaştınız. Size destek olan insanların yanında; köstek olan insanlar da göreceksiniz. Onlar, hedeflere zarar vermeye programlanmış gibidir. Hedeflerinizi onlara büyük bir hevesle anlatırsınız. Oysa onlar olumsuz ve kötümserdirler. Karşılaştıkları acılardan ders almak yerine, savunmalar geliştirdiklerini göremezler. Felaket tellallığı ve muhalefet yapmaktan başka bir iş aramaz, itiraz etmekten vazgeçmezler. Sık sık “Hayır, ama, fakat” derler. Büyük büyük “Olmazzz” derler. Neden olamayacağını anlatmaktan yorulmazlar. Yüzlerce kötü tecrübeyi peş peşe sıralamaktan usanmazlar. | Uzm. Psk. Tuğba DEMİRÖZ

Farkındalık ve pozitif yaşam kaynakları ile şekillendirdiğimiz SCUIT kuruluşu, sizin sorun ve ihtiyaçlarınıza tek elden çözüm sunmak için kurulmuştur. Yukarıda Tuğba DEMİRÖZ‘ ün makalesinde yer verdiği gibi bir durumla karşılaştıysanız ve olumsuz koşulları olumlu koşula çevirecek bir kuruluş arıyorsanız SCUIT sizin tek elden çözüm üreteceğiniz bir yer.

🙂 Mutlu Müşteri 🙂

100

❤️ Farklı Hizmet ❤️

104
Çoktan Bitenler

Farkındalığımızı Gösterdiğimiz Projelerimiz

Projelerimiz

Sipariş Aşamaları

İHTİYACINIZA İÇİN KEŞFE ÇIKIN

Keşfet

Farkındalığımızı gösterdiğimiz hizmetlerimiz arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçerek başlayın.

HİZMETİMİZ İÇİN HAZIRLIK YAPIN

Hazırlan

Seçmiş olduğunuz hizmetimiz için yapım aşamasında kullanacağımız resim, metin, medya dosyaları gibi dokümanları hazırlayın. Bir adım öne geçin!

İLETİŞİME GEÇİN

İşlem

Bizimle iletişime geçip, seçmiş olduğunuz hizmeti dokümanlarınız ile birlikte bize iletin. Ardından sadece kusursuz işin keyfini çıkarın.

MUTLU  MÜŞTERİ

Teslim

Vermiş olduğunuz siparişiniz size ilettiğimiz sipariş formunda yazan tahmini süre neticesinde size teslim edildi. Artık sizde bir SCUIT kalitesindesiniz.

İmza Hizmetlerimiz

İmzamız niteliğinde sizlere sergilediğimiz hizmetler, sizin kurumsal profilinizi oluşturabilir.

Web

Grafik

Yazılım